Pencapaian

Kejohanan Merentas Desa MSSPP 2019

  1. Ronald Alexander a/l Francis (5T) – no. 26 – L18TKB
  2. Tan Yee Ling (4S2) – no. 27 (P18TKB)
  3. Tarini a/p Asokumar – no. 29 (P18TKB)

Kejohanan Ping Pong MSSPPBW 2019

Pasukan Perempuan 18TKB – Pingat Gangsa

  1. Tang Jia Qi (4S2)
  2. Tan Yee Ling (4S2)
  3. Loh Xue Thong (4A)
  4. Tan Jia Xin (5S2)
  5. Adreana Nabilah Binti Airul Azmel (4S2)

Bergu Perempuan 18TKB – Pingat Gangsa

  1. Tan Yee Ling (4S2) & Tang Jia Qi (4S2)

Kejohanan Sepak Takraw MSSPPBW 2019

  • Pusingan Awal

Kejohanan Olahraga MSSPPBW 2019

  1. Ang Zhao Xiong – 4S2 – 10 000 m Jalan Kaki (L18TKB) – Emas (Rekod)
  2. Thurgeswaran a/l Manogaran – 3K – 10 000 m Jalan Kaki (L18TKB) – Perak (Rekod)
  3. Tan Yee Ling – 4S2 – 5 000 m Jalan Kaki (P18TKB) – Emas
  4. Hariprasath a/l Velayutham – 1T – 5 000 m  Jalan Kaki (L15TKB) – Perak
  5. Cadee Ang Zhen Ling – 2S – 3 000 m Jalan Kaki (P15TKB) – Perak
  6. Thiveyeswary Muthaliar a/p Mogan – 1S – 3 000 m Jalan Kaki (P15TKB) – Gangsa
  7. Ronald Alexander a/l Francis – 5M – 3000 m (LT) – Perak (Rekod)
  8. Danendran a/l Vadivel – 5S2 – 3000 m (LT) – no. 5
  9. Cadee Ang Zhen Ling – 2S – 3000 m (PT) – no. 5
  10. Tarini a/p Asokumar – 5M – 100 m (P18TKB) – Gangsa
  11. Ronald Alexander a/l Francis – 5M – 1500 m (L18TKB) – Perak
  12. Tarini a/p Asokumar – 5M – 200 m (P18TKB) – Gangsa
  13. Tarini a/p Asokumar – 5M – 400 m (P18TKB) – Perak
  14. Mohamad Zakwan Bin Mohd Zaidi – 5T – Lompat Tinggi (L18TKB) – gangsa

Anugerah Olahragawan L18TKB

  • Ang Zhao Xiong – 4S2 – 10 000 m Jalan Kaki (L18TKB) – Rekod Kejohanan

Kejohanan Olahraga MSSPP 2019

  • Ang Zhao Xiong 0 4S2 – 10 000 m Jalan Kaki (L18TKB) – Gangsa
  • Thurgeswaran a/l Manogaran – 3K – 10 000 m Jalan Kaki (L18TKB) – ke empat
  • Ronald Alexander a/l Francisw – 5T – 2 000 Lari Berhalangan (L18TKB) – Ke empat

Pertandingan “STEM QUEST 2019” Peringkat Negeri Pulau Pinang

Johan Kategori Pasukan

  1. Khor Chun Shen – 5S1
  2. Lee Joe Sern – 5S1
  3. Lim Jun Ni – 5S1